Hizmetlerimiz

ÇERKEZKÖY HALI YIKAMA Kar+Pak Halılarınız ev ya da işyerlerinizden makbuz karşılığında teslim alınarak numaralandırılır Halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır ve ölçümleri yapılarak fiyat listeleri çıkarılır.

Daha sonra havalandırma dolabında toz kum ve yabancı maddelerden arındırılması sağlanır. Buradan yıkama havuzlarına alınır, önceden sınıflandırılan halılarınız ayrı ayrı işleme tabi tutulur. Havuzda su ile ıslatılarak kir ve lekeleri yumuşaması sağlanır.

Sonra özel yumuşatıcılı bitkilerin özlü şampuanla halı yıkama makinelerimizle ön ve arkaları dönüşümlü olarak yıkanır. Lekeler % 90 leke çıkarıcılarla giderilmeye çalışılır. Halı içinde oluşan bakteri ve zararlı canlıların yok edilmesi için ilaçlı sudan geçirilerek hazır uruma getirilir. Bir süre beklemeye alınır.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

ÇERKEZKÖYDE HALI YIKAMACILIR Yıkamaya müteakip santrifüj makine ile 1500 d/d sıkılır. Sıkılan halılar kurutmasında % 90 oranında suyunu atmış olur.Kalan % 10 ‘luk neminide askılarda kurutulmaya bırakılır. Kuruyan yada pak ter temiz olan halılarınız kalite kontrolden geçirildikten sonra parfümlenir ve paketlenir Ardından zaman kaybetmeden konutunuza servisle teslim edilir.